Przewozy osób do Niemiec - busy Sebo-Trans | informacje o firmie
Strona główna > O nas

Przewóz osób Niemcy Polska - wszystko o Sebo-Trans

Firma Sebo-Trans to grupa specjalistów zajmująca się  transportem międzynarodowym. Oferujemy usługi przewozowe na trasach Polska - Niemcy oraz do innych krajów europejskich.  Naszym celem jest świadczenie usług na światowym poziomie, z gwarancją bezpiecznego, komfortowego i szybkiego przewozu we wskazane przez Podróżnego miejsce.

Usługi przewozowe do Niemiec – kwalifikacje

Podsiadamy wszelkie licencje zezwalające na prowadzenie międzynarodowego transportu drogowego osób, a także niezbędne certyfikaty świadczące o kompetencjach naszego zespołu w zakresie przewozów pasażerskich. Umożliwia nam to oferowanie Państwu najwyższej jakości usług popartych gwarancjami bezpieczeństwa.

Usługi przewozowe Polska Niemcy - nasz zespół

Jedną z najważniejszych rzeczy w branży transportowej jest bezpieczeństwo. Jeżeli ma być one utrzymane na wysokim poziomie to niezbędny do tego jest doświadczony i profesjonalny zespół pracowników.

W naszej firmie zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych, zawodowych kierowców, wyróżniających się ogromną praktyką w przejazdach na europejskich trasach.

Podczas podróży mogą Państwo liczyć na ich pomoc oraz rzetelne wykonywanie obowiązków służbowych. To gwarancja bezpieczeństwa i sprawnego dotarcia do miejsca docelowego.

Dużym atutem jest również nasza flota, w której znajdują się nowoczesne busy z wygodnymi siedzeniami, 3-strefową klimatyzacją oraz odtwarzaczami DVD.

Wszystkie nasze pojazdy posiadają wszelkie niezbędne pozwolenia do ruszenia w wymagające trasy.

W szerokim zakresie naszych usług transportowych znalazła się możliwość wynajmu busa do Niemiec. Zapraszamy zainteresowanych do kontaktu w celu omówienia warunków najmu.

Usługi transportowe - dlaczego Sebo-Trans?

Firma Sebo-Trans oferująca przewóz osób z Polski do Niemcy i innych krajów europejskich wyróżnia się na tle konkurencji. Dbamy o to, by każdy pojazd w trakcie długiej podróży zapewniał Państwu bezkompromisowy komfort. Wyposażyliśmy nasze busy w niezbędne udogodnienia: regulowane fotele, klimatyzację i ogrzewanie. Filmy odtwarzane z  DVD umilą Państwu wielogodzinną jazdę.

Zadbaliśmy także o dostępny i łatwy system zakupu biletów na nasze usługi przewozowe. Możecie Państwo nabyć je na naszej stronie internetowej w systemie online - bez wychodzenia z domu. To ogromne ułatwienie przy wyborze i zakupie biletów na dowolną trasę. Sprzedaż online obejmuje bilety w jedną lub w obie strony, na przewozy do Niemiec i Polski, na dowolnych trasach.

Oferujemy Państwu możliwość zakupienia polisy online, dzięki której ubezpieczą się Państwo od różnego rodzaju przykrych niespodzianek. Cała oferta dostępna jest w zakładce  polisa online. Tam też znajdą Państwo wykaz towarzystw ubezpieczeniowych, z którymi współpracujemy oraz ich szczegółowe propozycje dla Podróżnych.

Przewóz osób - warunki podróży

Priorytetem naszych działań jest zapewnienie Państwu właściwych warunków podróżowania. Wszystkie pojazdy przed rozpoczęciem kursu poddawane są profesjonalnej kontroli technicznej. W przypadku wykrycia jakichkolwiek usterek – zostają one natychmiast usunięte. Zależy nam na bezkompromisowym bezpieczeństwie pasażerów. Nie zapominamy także o wygodzie pasażerów, która w trakcie tak długiej podróży, jaka ma miejsce m.in. podczas przejazdu Polska - Niemcy, jest niezwykle ważna. Naszą flotę tworzą nowoczesne modele Volkswagen-Caravelle i Opel Vivaro, wyposażone w klimatyzację, ogrzewanie oraz regulowane fotele.

Busy do Niemiec - zawodowi Kierowcy

Wszyscy nasi kierowcy to pracownicy z wieloletnim doświadczeniem. Zdobywali go na trasach międzynarodowych i krajowych przez wiele lat. To oni są gwarancją bezpiecznej podróży i terminowych przejazdów.

Każdy z naszych kierowców uczestniczy w cyklicznych badaniach kontrolnych oraz regularnych szkoleniach zawodowych.

Różne trasy – wiele możliwości

Pragniemy realizować przewóz osób na coraz szerszą skalę. Widząc rosnące zapotrzebowanie na usługi przewozowe do Niemiec i innych krajów naszego kontynentu stworzyliśmy ofertę obejmującą klika tras. Liczymy, że umożliwi to wielu mieszkańcom miast i miejscowości wygodny i szybki transport.