Przewóz przesyłek do Niemiec | szybko i bezpiecznie z Sebo-Trans
Strona główna > Paczki

Przewóz przesyłek Polska – Niemcy

Planujecie Państwo wysyłką paczki z Polski do Niemiec lub w odwrotną stronę. Chcecie by była dostarczona szybko i z gwarancją dotarcia?

Firma Sebo-Trans stworzyła taką możliwość. Usługę tę realizujemy wyjątkowo sprawnie. Klienci mają gwarancję, że przesyłka dotrze pod wskazany adres w bardzo krótkim czasie. Dbamy o bezpieczeństwo przewożonych pakunków przez odpowiednie zabezpieczanie ich na czas transportu, tak by trafiły do rąk odbiorców w stanie nienaruszonym.

Dlaczego warto skorzystać z usług Sebo-Trans?

Starannie opracowana procedura przyjmowania zleceń pozwala na terminową i wygodną dla naszych Klientów realizację przewozu przesyłek do Niemiec. Naszym Klientom gwarantujemy bezpieczeństwo, pełną satysfakcję i niskie ceny. Wyróżnia nas dbałość o jakość usług oraz otwartość na nietypowe zlecenia.

Atuty wyróżniające firmę Sebo-Trans na tle konkurencji to:

  • Bardzo krótki termin realizacji zamówienia. Przewozu przesyłek do Niemiec zawsze odbywają się terminowo. Przesyłki trafiają do rąk odbiorcy w możliwie jak najkrótszym czasie.
  • Dbałość o satysfakcję i wygodę naszych Klientów. Wykonujemy usługę przewozu paczek do Niemiec w formie „door to door” („od drzwi do drzwi”).
  • Gotowość do dostarczenia przesyłek niestandardowych, np. do przewozu zwierząt.

Chcemy ułatwiać Państwu procedurę składania zleceń. Można to zrobić telefonicznie bądź za pośrednictwem znajdującego się na naszej stronie formularza kontaktowego.

Przewóz przesyłek do Niemiec – bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo oraz pewność doręczenie przesyłki jest rzeczą fundamentalną. Zależy nam na dostarczeniu przesyłki w stanie nienaruszonym. Zdajemy sobie sprawę z licznych zagrożeń, które pojawiają się w trakcie transportu. Przed rozpoczęciem podróży starannie zabezpieczamy wszystkie przesyłki. Zwracamy uwagę naszym Klientom o ich odpowiednie zapakowanie oraz zabezpieczenie materiałami, które w przypadku ewentualnych wstrząsów, okażą się skutecznym amortyzatorem (najlepsza jest oczywiście folia bąbelkowa). Prosimy również, aby wolną przestrzeń ładunku (dotyczy szczególnie przedmiotów pakowanych w kartonach) wypełnić dowolnym, lekkim materiałem – np. papierem lub kulkami styropianowymi. Tak przygotowane paczki, starannie zaklejone i dokładnie zaadresowane, zostają przez naszych kierowców ułożone i ustabilizowane na czas transportu. Dbamy o to, aby ewentualne wstrząsy w jakikolwiek sposób nie wpłynęły na bezpieczeństwo przesyłki.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług przewozowych do Niemiec.

BILETY AUTOKAROWE ON-LINE