Flota samochodów

O sile, potencjale i wyjątkowości oferty „Sebo-Trans” decyduje nasza flota. Przygotowując trasy przewozowe oraz ofertę usługową zwróciliśmy szczególną uwagę na dwa, podstawowe elementy: komfort i bezpieczeństwo. Wielogodzinna podróż do Niemiec lub też powrót od naszych zachodnich sąsiadów do Polski, wiąże się z licznymi trudami. Dlatego też wszystkie auta zostały wyposażone w regulowane fotele, które pozwolą nawet w trakcie najdłuższej trasy odpocząć i cieszyć się podróżą. Co więcej – naszą flotę tworzą samochody nowe, w pełni sprawne techniczne, spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa. Doskonale dokumentuje to poniższa galeria.

Nasze samochody

Aktualnie naszą flotę tworzy 5 busów. Są to modele samochodu Opel Vivaro, którego zdjęcia widzą Państwo poniżej, oraz Volkswagen-Caravelle. Wszystkie pojazdy zostały wyposażone w dodatkowe udogodnienia, które bez wątpienia wpłyną na ostateczny komfort podróży. Dysponują one w pełni sprawną klimatyzacją i ogrzewaniem. Co więcej – systemy klimatyzacyjne są systemami trzystrefowymi, co pozwala na pełną regulację ich działania w trakcie jazdy oraz dostosowanie warunków do potrzeb poszczególnych pasażerów. Ponadto – nasza flota została wyposażona także w odtwarzacze DVD, które pozwalają na wyświetlanie filmów w trakcie podróży.

Nie sposób pominąć również takiego atutu, jak pojemny bagażnik pozwalający na swobodne ułożenie i zabezpieczenie bagaży (nasi Pasażerowie mają więc przy sobie jedynie bagaż podręczny). Nasza flota podlega regularnej ocenie technicznej. Pomimo tego, iż tworzą ją nowe samochody – starannie weryfikujemy ich sprawność i gotowość do trasy przed każdym wyjazdem. Jesteśmy więc w stanie zapewnić Państwu nie tylko maksymalny komfort podróży, ale również pełne bezpieczeństwo.