Blog

Więcej artykułów…

Dlaczego warto odwiedzić Berlin?

Niemcy są bardzo blisko i jeśli tylko dysponujemy odrobiną wolnego czasu, warto wybrać się do naszych zachodnich sąsiadów, żeby zobaczyć ich stolicę – Berlin. Bardzo wygodną, a zarazem tanią formą transportu jest podróż do Niemiec busem.

Więcej…

Bezpieczna podróż busem – jakiej firmie warto zaufać?

Coraz popularniejsze staje się podróżowanie do innych krajów busami. To rozwiązanie ma wiele zalet – przede wszystkim jest tańsze od podróży pociągiem czy samolotem, dlatego Polacy chętnie decydują się na taką formę transportu. Branża przewozowa w naszym kraju kwitnie, więc niezmiernie istotna staje się umiejętność wybrania przewoźnika, któremu można zaufać. Jak wybrać najlepszą ofertę? Na jakie rzeczy zwracać uwagę, kiedy dokonujemy wyboru? Zależy nam przede wszystkim na przewoźniku, który zagwarantuje spokojną, bezpieczną i sprawną podróż.

Więcej…

Transport do Niemiec. Jakie dokumenty są niezbędne?

Przewozy do Niemiec to bardzo popularna usługa transportowa. Od ponad 10 lat największa ilość emigrantów zarobkowych wybiera właśnie kraj zachodnich sąsiadów. Szacuje się, że w Niemczech pracuje około 800 tysięcy Polaków, a według danych statystycznych Polacy stanowią w Berlinie drugą co do wielkości grupę imigrantów. Nic zatem dziwnego, że transport do Niemiec cieszy się tak dużym powodzeniem. Sprawdźmy, jakie dokumenty są niezbędne, aby wyjechać do Niemiec w celach zarobkowych?

Więcej…

Przewozy do Niemiec. Jak się przygotować do podróży?

Usługa przewozu busem jest bardzo popularna zwłaszcza w odniesieniu do naszych zachodnich sąsiadów. Przewoźnicy kursują na trasie Polska – Niemcy kilka razy w tygodniu i zatrzymują się w wielu polskich miastach. Z tego względu przewozy do Niemiec busem są rozwiązaniem funkcjonalnym, prostym i wygodnym. Droga nie jest uciążliwa, a kierowcy dbają o wygodę jazdy i komfort podróży. Mimo wszystko przewozy do Niemiec trwają średnio od 10 do 12 godzin, a czas podroży w dużej mierze uzależniony jest od warunków na trasie. Z tego względu warto skrupulatnie przygotować się do takiej podróży.

Więcej…

Zasady, których trzeba przestrzegać w podróży busem

Po otwarciu granic europejskich, Polacy zaczęli licznie emigrować do Niemiec i według nieoficjalnych szacunków w kraju zachodnich sąsiadów jest już ponad 900 tysięcy naszych rodaków. Z tego względu przewóz osób na linii Polska – Niemcy i Niemcy – Polska od wielu lat bardzo prężnie się rozwija. Jedną z najchętniej wybieranych opcji jest transport busem do Niemiec. Sprawdźmy, jakich zasad należy przestrzegać w takiej podróży, aby przebiegła bezpiecznie i komfortowo?

Więcej…