Blog

Więcej artykułów…

Sposoby na nudę w podróży

Sposoby na nudę w podróżyJeżeli wybierasz się w podróż do Niemiec jednym z naszych busów i zastanawiasz się co można robić w czasie tak długiego przejazdu, to w tym wpisie doradzimy Tobie kilka niezawodnych sposobów na zwalczenie nudy.Podróżowanie jest zazwyczaj przyjemne, ale jeżeli podróż trwa kilka do kilkunastu godzin zaczyna się robić męczące i co najgorsze – nudne.

Więcej…

Bezpieczny przewóz osób. Czyli jaki?

Osoby wybierające się za granicę zazwyczaj chcą dostać się tam wygodnie, lecz przede wszystkim – bezpiecznie. Dlatego wiele z nich szuka dobrej firmy przewozowej, której będą mogli powierzyć swoje zdrowie i życie. Jak sprawdzić, czy dana firma transportowa jest bezpieczna? Czym kierować się, wybierając danego przewoźnika? Sprawdźmy!

Więcej…

Rzeczy, które warto wziąć ze sobą, jadąc do Niemiec

Jeśli wybierasz się w podróż do Niemiec, to jest kilka rzeczy, o których musisz pamiętać. Przed pakowaniem najlepiej jest zrobić swoją prywatną listę rzeczy do spakowania, aby po przyjeździe na miejsce uniknąć przykrych rozczarowań. Pakowanie to jedna z najmniej lubianych przez wszystkich czynności. Jest to jednak czynność, którą musimy wykonać przed każdym wyjazdem. Im dłuższy będzie nasz pobyt, tym więcej rzeczy powinniśmy spakować. Oto lista podstawowych rzeczy, których nie może zabraknąć w żadnym bagażu:

Więcej…

Dlaczego warto odwiedzić Berlin?

Niemcy są bardzo blisko i jeśli tylko dysponujemy odrobiną wolnego czasu, warto wybrać się do naszych zachodnich sąsiadów, żeby zobaczyć ich stolicę – Berlin. Bardzo wygodną, a zarazem tanią formą transportu jest podróż do Niemiec busem.

Więcej…

Bezpieczna podróż busem – jakiej firmie warto zaufać?

Coraz popularniejsze staje się podróżowanie do innych krajów busami. To rozwiązanie ma wiele zalet – przede wszystkim jest tańsze od podróży pociągiem czy samolotem, dlatego Polacy chętnie decydują się na taką formę transportu. Branża przewozowa w naszym kraju kwitnie, więc niezmiernie istotna staje się umiejętność wybrania przewoźnika, któremu można zaufać. Jak wybrać najlepszą ofertę? Na jakie rzeczy zwracać uwagę, kiedy dokonujemy wyboru? Zależy nam przede wszystkim na przewoźniku, który zagwarantuje spokojną, bezpieczną i sprawną podróż.

Więcej…