Strona główna > O nas

O firmie przewozowej Sebo-Trans

Firma Sebo-Trans to grupa specjalistów zajmująca się transportem międzynarodowym. Jeśli więc poszukujesz przewoźnika, który dowiezie Cię busem we wskazane miejsce za granicą, nie mogłeś lepiej trafić.

Naszym celem jest świadczenie usług na światowym poziomie, z gwarancją bezpiecznego, komfortowego i szybkiego przejazdu.

Usługi przewozowe - kwalifikacje

Podsiadamy wszelkie licencje zezwalające na prowadzenie międzynarodowego transportu drogowego osób, a także niezbędne certyfikaty świadczące o kompetencjach naszego zespołu w zakresie przewozów pasażerskich. Daje to nam możliwość oferowania wysokiej jakości usług popartych gwarancjami bezpieczeństwa.

Nasz zespół kierowców

Jedną z najważniejszych rzeczy w branży transportowej jest bezpieczeństwo. Jeżeli ma być one utrzymane na wysokim poziomie, to niezbędny jest doświadczony i profesjonalny zespół pracowników.

Nasze busy do Niemiec prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowanych, zawodowych kierowców, wyróżniających się ogromną praktyką w przejazdach na europejskich trasach. To oni są gwarancją bezpiecznej podróży i terminowych przejazdów. Każdy z naszych kierowców uczestniczy w cyklicznych badaniach kontrolnych oraz regularnych szkoleniach zawodowych.

Podczas podróży możesz liczyć na ich pomoc oraz rzetelne wykonywanie obowiązków służbowych. To gwarancja bezpieczeństwa i sprawnego dotarcia do miejsca docelowego.

Nasze busy

Wiemy o tym, że busy przewożące osoby muszą cechować się niezawodnością i komfortem. Niewątpliwym atutem naszej firmy jest doskonała flota, w której znajdują się nowoczesne busy z regulowanymi fotelami, 3-strefową klimatyzacją oraz odtwarzaczami DVD.

Naszą flotę tworzą nowoczesne modele Volkswagen Caravelle i Opel Vivaro. Wszystkie pojazdy posiadają wszelkie niezbędne pozwolenia do ruszenia w wymagające trasy.

W szerokim zakresie naszych usług transportowych znalazła się możliwość wynajmu busa do Niemiec. Zapraszamy zainteresowanych do kontaktu w celu omówienia warunków najmu.

Nasze usługi transportowe – dlaczego Sebo-Trans?

Firma Sebo-Trans oferująca przewóz osób z Polski do Niemiec i innych krajów europejskich wyróżnia się na tle konkurencji. Dbamy o to, by każdy pojazd w trakcie długiej podróży zapewniał pasażerom bezkompromisowy komfort. Wyposażyliśmy nasze busy w niezbędne udogodnienia: regulowane fotele, klimatyzację i ogrzewanie.

Zadbaliśmy także o dostępny i łatwy system zakupu biletów na nasze usługi przewozowe. Możesz nabyć je na naszej stronie internetowej w systemie online bez wychodzenia z domu. To ogromne ułatwienie przy wyborze i zakupie biletów na dowolną trasę. Sprzedaż online obejmuje bilety w jedną lub w obie strony, na przewozy do Niemiec i Polski oraz na innych trasach.

Naszym pasażerom oferujemy także możliwość zakupienia polisy online, dzięki której mogą oni ubezpieczyć się od różnego rodzaju przykrych niespodzianek. Cała oferta dostępna jest w zakładce „Polisa Online”. Tam znajdziesz również wykaz towarzystw ubezpieczeniowych, z którymi współpracujemy oraz ich szczegółowe propozycje dla podróżnych.

To, co jeszcze nas wyróżnia, to szeroka oferta usług. Prowadzimy przewóz przesyłek na obszarze Polska – Niemcy. Twoja paczka szybko i bezproblemowo dotrze za granicę. Ponieważ kładziemy szczególny nacisk na zaufanie naszych Klientów, dbamy o to, by przewóz przesyłek odbywał się przy zachowaniu maksymalnej ostrożności. Każdą paczkę traktujemy tak, jakby była opatrzona etykietą: „Ostrożnie”.

Prawidłowo przeprowadzony przewóz osób – warunki podróży

Priorytetem naszych działań jest zapewnienie Ci właściwych warunków podróżowania. Wszystkie pojazdy przed rozpoczęciem kursu poddawane są profesjonalnej kontroli technicznej. W przypadku wykrycia jakichkolwiek usterek zostają one natychmiast usunięte. Zależy nam na bezkompromisowym bezpieczeństwie pasażerów. Nie zapominamy także o wygodzie, która jest niezwykle ważna szczególnie w przypadku długich podróży.

Różne trasy – wiele możliwości

Pragniemy realizować przewóz osób na coraz szerszą skalę. Widząc rosnące zapotrzebowanie na usługi przewozowe stworzyliśmy ofertę obejmującą klika tras. Liczymy, że umożliwi to wielu mieszkańcom miast i miejscowości wygodny i szybki transport.