Strona główna > O nas

O firmie przewozowej Sebo-Trans

Firma Sebo-Trans to grupa specjalistów zajmująca się transportem międzynarodowym. Oferujemy profesjonalne przewozy do Niemiec i z powrotem.  Realizujemy nasze usługi przewozowe także w innych krajach europejskich. Jeśli więc poszukujesz przewoźnika, który dowiezie Cię busem we wskazane miejsce za granicą, nie mogłeś lepiej trafić.

Naszym celem jest świadczenie usług na światowym poziomie, z gwarancją bezpiecznego, komfortowego i szybkiego przejazdu.

Usługi przewozowe do Niemiec – kwalifikacje

Podsiadamy wszelkie licencje zezwalające na prowadzenie międzynarodowego transportu drogowego osób, a także niezbędne certyfikaty świadczące o kompetencjach naszego zespołu w zakresie przewozów pasażerskich. Daje to nam możliwość oferowania wysokiej jakości usług popartych gwarancjami bezpieczeństwa.

Nasz zespół kierowców

Jedną z najważniejszych rzeczy w branży transportowej jest bezpieczeństwo. Jeżeli ma być one utrzymane na wysokim poziomie, to niezbędny jest doświadczony i profesjonalny zespół pracowników.

Nasze busy do Niemiec prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowanych, zawodowych kierowców, wyróżniających się ogromną praktyką w przejazdach na europejskich trasach. To oni są gwarancją bezpiecznej podróży i terminowych przejazdów. Każdy z naszych kierowców uczestniczy w cyklicznych badaniach kontrolnych oraz regularnych szkoleniach zawodowych.

Podczas podróży możesz liczyć na ich pomoc oraz rzetelne wykonywanie obowiązków służbowych. To gwarancja bezpieczeństwa i sprawnego dotarcia do miejsca docelowego.

Nasze busy na trasie Niemcy – Polska i nie tylko

Wiemy o tym, że bus przewożący do Niemiec musi cechować się niezawodnością i komfortem. Niewątpliwym atutem naszej firmy jest doskonała flota, w której znajdują się nowoczesne busy z regulowanymi fotelami, 3-strefową klimatyzacją oraz odtwarzaczami DVD.

Naszą flotę tworzą nowoczesne modele Volkswagen Caravelle i Opel Vivaro. Wszystkie nasze pojazdy posiadają wszelkie niezbędne pozwolenia do ruszenia w wymagające trasy.

W szerokim zakresie naszych usług transportowych znalazła się możliwość wynajmu busa do Niemiec. Zapraszamy zainteresowanych do kontaktu w celu omówienia warunków najmu.

Nasze usługi transportowe – dlaczego Sebo-Trans?

Firma Sebo-Trans oferująca przewóz osób z Polski do Niemiec i innych krajów europejskich wyróżnia się na tle konkurencji. Dbamy o to, by każdy pojazd w trakcie długiej podróży zapewniał pasażerom bezkompromisowy komfort. Wyposażyliśmy nasze busy w niezbędne udogodnienia: regulowane fotele, klimatyzację i ogrzewanie.

Zadbaliśmy także o dostępny i łatwy system zakupu biletów na nasze usługi przewozowe. Możesz nabyć je na naszej stronie internetowej w systemie online bez wychodzenia z domu. To ogromne ułatwienie przy wyborze i zakupie biletów na dowolną trasę. Sprzedaż online obejmuje bilety w jedną lub w obie strony, na przewozy do Niemiec i Polski, na innych trasach.

Naszym pasażerom oferujemy także możliwość zakupienia polisy online, dzięki której mogą oni ubezpieczyć się od różnego rodzaju przykrych niespodzianek. Cała oferta dostępna jest w zakładce „Polisa Online”. Tam znajdziesz również wykaz towarzystw ubezpieczeniowych, z którymi współpracujemy oraz ich szczegółowe propozycje dla podróżnych.

To, co jeszcze nas wyróżnia, to szeroka oferta usług. Prowadzimy przewóz przesyłek na obszarze Polska – Niemcy. Twoja paczka szybko i bezproblemowo dotrze za granicę. Ponieważ kładziemy szczególny nacisk na zaufanie naszych Klientów, dbamy, by przewóz przesyłek odbywał się przy zachowaniu maksymalnej ostrożności. Każdą paczkę traktujemy tak, jakby była opatrzona etykietą: „Ostrożnie”.

Prawidłowo przeprowadzony przewóz osób – warunki podróży

Priorytetem naszych działań jest zapewnienie Ci właściwych warunków podróżowania. Wszystkie pojazdy przed rozpoczęciem kursu poddawane są profesjonalnej kontroli technicznej. W przypadku wykrycia jakichkolwiek usterek zostają one natychmiast usunięte. Zależy nam na bezkompromisowym bezpieczeństwie pasażerów. Nie zapominamy także o wygodzie, która jest niezwykle ważna szczególnie w przypadku tak długich podróży jak przejazdy Polska – Niemcy.  

Różne trasy – wiele możliwości

Pragniemy realizować przewóz osób na coraz szerszą skalę. Widząc rosnące zapotrzebowanie na usługi przewozowe do Niemiec i innych krajów naszego kontynentu, stworzyliśmy ofertę obejmującą klika tras. Liczymy, że umożliwi to wielu mieszkańcom miast i miejscowości wygodny i szybki transport.