Strona główna > Paczki

Przewóz przesyłek: Polska – Niemcy i Niemcy – Polska

Planujesz wysyłkę paczki z Polski do Niemiec lub w odwrotną stronę? Chcesz, by była ona dostarczona szybko i z gwarancją dotarcia? Firma Sebo-Trans stworzyła taką możliwość. Oferujemy szybko i sprawnie przeprowadzony przewóz przesyłek do Niemiec i z Niemiec.

Wybierając naszą usługę, Klient ma gwarancję, że przesyłka dotrze pod wskazany adres w bardzo krótkim czasie.

Bezpieczeństwo przy przewozie przesyłek

Zdajemy sobie sprawę z licznych zagrożeń, które pojawiają się w trakcie transportu. W sposób szczególny dbamy więc o bezpieczeństwo przewożonych pakunków przez odpowiednie zabezpieczanie ich na czas transportu, tak by trafiły do rąk odbiorców w stanie nienaruszonym.

Zwracamy naszym Klientom uwagę na odpowiednie zapakowanie paczek oraz zabezpieczenie ich materiałami, które będą amortyzować ewentualne wstrząsy (najlepsza jest oczywiście folia bąbelkowa). Prosimy również, aby wolną przestrzeń ładunku (dotyczy szczególnie przedmiotów pakowanych w kartonach) wypełnić dowolnym, lekkim materiałem – np. papierem lub kulkami styropianowymi. Tak przygotowane paczki, starannie zaklejone i dokładnie zaadresowane, zostają przez naszych kierowców ułożone i ustabilizowane na czas transportu. Przykładamy wagę do tego, aby ewentualne wstrząsy nie wpłynęły w jakikolwiek sposób na bezpieczeństwo przesyłki.

Dlaczego warto skorzystać z przewozu przesyłek w Sebo-Trans?

Starannie opracowana procedura przyjmowania zleceń pozwala na terminową i wygodną dla naszych Klientów realizację usługi, jaką jest przewóz przesyłek. Niemcy – Polska to trasa, która jest bardzo dobrze znana naszym kierowcom, więc cały proces przebiega bez żadnych komplikacji.

Klientom gwarantujemy bezpieczeństwo, pełną satysfakcję i niskie ceny. Wyróżnia nas dbałość o jakość usług oraz otwartość na nietypowe zlecenia.

Atuty wyróżniające firmę Sebo-Trans na tle konkurencji to:

  • Bardzo krótki termin realizacji zamówienia: przewozy przesyłek do Niemiec zawsze odbywają się terminowo. Przesyłki trafiają do rąk odbiorcy w możliwie jak najkrótszym czasie.
  • Dbałość o satysfakcję i wygodę naszych Klientów: wykonujemy usługę przewozu paczek do Niemiec w formie „door to door” („od drzwi do drzwi”).
  • Gotowość do dostarczenia przesyłek niestandardowych, np. do przewozu zwierząt.

Chcemy ułatwiać Ci procedurę składania zleceń. Można to zrobić telefonicznie bądź za pośrednictwem znajdującego się na naszej stronie formularza kontaktowego.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług przewozowych do Niemiec!

BILETY AUTOKAROWE ON-LINE