Strona główna > PRZEWOZY > FAQ

Najczęściej zadawane pytania

 

1. Czy posiadają Państwo certyfikat/licencję przewoźnika?

Świadczenie usług transportowych bez odpowiednich zezwoleń byłoby niemożliwe, dlatego posiadamy niezbędne uprawnienia, dzięki którym możemy przewozić zarówno w kraju, jak i za granicą. Licencja i certyfikat pozwalają nam świadczyć Państwu profesjonalne usługi.


2. Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować miejsce?

Najlepiej jak najszybciej, w szczególności, gdy chcecie Państwo skorzystać z usług przewozowych przed najważniejszymi świętami – Bożego Narodzenia i Wielkiej Nocy. Mając pewność, że właśnie wtedy skorzystacie z transportu, warto dokonać rezerwacji już miesiąc wcześniej i tym samym uniknąć późniejszych kłopotów. Podobnie jest z feriami zimowymi i letnimi wakacjami, kiedy to zainteresowanie zagranicznymi wyjazdami drastycznie wzrasta. Zawsze staramy się pomóc Państwu w znalezieniu optymalnego terminu, a gdy nie ma wolnych miejsc w interesującym Państwa dniu, oferujemy alternatywne terminy.


3. Jakie pojazdy posiadają Państwo w swojej ofercie?

Nasza firma dysponuje 5 pojazdami, przede wszystkim Volkswagen-Caravelle i Opel Vivaro (zdjęcia na stronie). Są to nowoczesne auta, dające komfort podróżującym, które wyposażone zostały w 3-strefową klimatyzację, DVD, pojemny bagażnik oraz regulowane fotele. Wszystkie są nowe i w pełni sprawne, a kierują nimi kompetentni i kulturalni kierowcy. Zapewnią Państwu bezpieczną podróży zarówno latem, jak i zimą.


4. Czy oferują Państwo inne usługi przewozowe?

Naszą podstawową działalnością jest przewóz osób – oprócz dostarczania Państwa we wskazane miejsca w Niemczech i Polsce, zapewniamy również transfery lotniskowe – zarówno z, jak i do portów lotniczych w kraju naszych zachodnich sąsiadów. Wynajmujemy również busy na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, wyjazdy służbowe, spotkania integracyjne, szkolenia, konferencje i wiele innych. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, poszerzyliśmy zakres usług o transport paczek – przewozimy je w obu kierunkach, realizując również zlecenia niestandardowe, np. przewóz zwierząt.


5. Ile kosztują przewozy w Państwa firmie?

Ceny wahają się zazwyczaj w granicach 180-320 złotych.


6. W jakie dni Państwo wyjeżdżacie?

Wyjazdy z Polski do Niemiec organizowane są we wtorki, czwartki, piątki i niedziele.

Wyjazdy z Niemiec do Polski organizowane są w poniedziałki, środy, piątki i soboty.


7. Jak mogę sprawdzić dostępność biletów?

Dostępność biletów łatwo sprawdzić dzięki specjalnemu modułowi znajdującemu się na naszej stronie internetowej (zakładka BILETY ON-LINE). Wystarczy wyznaczyć miejscowości i odpowiednie terminy, by uzyskać wszelkie informacje. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy również do kontaktu telefonicznego.