Strona główna > PRZEWOZY > Flota

Przewozy osób do Niemiec - flota samochodów

Aby sprostać wymaganiom klientów, zapewnić im właściwy komfort oraz poczucie bezpieczeństwa stworzyliśmy flotę naszych pojazdów uwzględniając obydwa zagadnienia.

Myśląc o zakupie samochodów do przewozu osób do Niemiec kładliśmy nacisk na to, by były one odpowiednio wyposażone.

Wielogodzinna podróż nie musi być żmudna i męcząca jeśli podróżuje się wygodnie i w komforcie. Dlatego też wszystkie auta zostały wyposażone w regulowane fotele, które pozwolą nawet w trakcie najdłuższej trasy odpocząć i cieszyć się podróżą. Co więcej, naszą flotę tworzą samochody nowe, w pełni sprawne techniczne, spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa. Doskonale dokumentuje to poniższa galeria.

Busy z Niemiec do Polski - nasze samochody

Aktualnie naszą flotę tworzy 5 busów. Są to modele samochodu Opel Vivaro, którego zdjęcia widzą Państwo poniżej, oraz Volkswagen-Caravelle. Wszystkie pojazdy zostały wyposażone w dodatkowe udogodnienia, które bez wątpienia wpłyną na ostateczny komfort podróży. Dysponują one w pełni sprawnym ogrzewaniem i klimatyzacją 3-strefową, która umożliwia indywidualne ustawianie temperatury do potrzeb poszczególnych pasażerów.

Ponadto, nasze busy zostały wyposażone w odtwarzacze DVD. Dzięki nim można cieszyć się oglądaniem filmów, co niewątpliwie umila podróż.

Bardzo istotną sprawą jest przewóz bagażu. Pojazdy w naszej firmie posiadają pojemne bagażniki umożliwiające swobodne ułożenie i zabezpieczenie bagaży. Wewnątrz pojazdu podróżni posiadają tylko bagaż podręczny.

Choć nasze samochody są nowe, to mimo to staranie i regularnie kontrolujemy ich sprawność przed każdym wyruszeniem w trasę. Nasza flota podlega ciągłej ocenie technicznej.

Podczas przejazdu do Niemiec zapewniamy Państwu nie tylko maksymalny komfort podróży, ale również pełne bezpieczeństwo.